БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Поїздку депутата Європарламенту від правої партії «Альтернатива для Німеччини» (АДН) Маркуса Претцеля на «економічний форум» в окупований Росією Крим у квітні 2016 року оплачував російський фонд. Про це повідомило німецьке видання Der Spiegel.

При цьому німецький дипломат сам підтвердив цю інформацію і надав комісії з етики Європарламенту необхідні документи. Пізніше в інтерв'ю німецькій пресі він заявив, що подібні поїздки є «цілком нормальною практикою».

Він розповів, що під час триденного «форуму» окупантів проживав у п'ятизірковому готелі «Мрія». Всі витрати йому забезпечував якийсь «російський фонд, який має економічно підтримувати анексований Крим» під патронатом Адміністрацією президента Росії Путіна.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, ряд європейських, американських та російських банків відмовилися від кредитування президентської кампанії кандидата у президенти Франції від ультраправої націоналістичної партії «Національний фронт» Марін Ле Пен. Сама політик стверджує, що це рішення обумовлене політичними мотивами. Раніше кандидат у президенти Франції Марін Ле Пен в ефірі французького телеканалу заявила, що вважає анексію Криму Росією законною, аргументувавши свою позицію тим, що кримчани нібито «продемонстрували волю» на псевдореферендумі під дулами автоматів «зелених чоловічків», завезених до Криму з РФ.

Таким чином вона повторила свої ж слова, сказані 2014 року за підсумками кримського «референдуму». Тоді французький політик стверджувала, що «народ (Криму), що жив у страху, кинувся в обійми тієї країни, звідки з'явився», повторивши пропагандистський міф російських ЗМІ про «історичну приналежність» Криму.

ФОТО: інтернет

QHA