БЕРЛІН (QHA) -

Посол України в Німеччині Андрій Мельник назвав «безвідповідальним» візит німецьких депутатів від партії «Альтернатива для Німеччини» до окупованого Криму. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

— Ці протизаконні кроки шкодять партії «Альтернатива для Німеччини» і мають піддатися публічному осуду, сказано у повідомленні.

Мельник звернувся до глави берлінського відділення партії Георга Паздерського із закликом дистанціюватися від дій депутата берлінського парламенту Х'ю Бронсона, яких відвідав анексований Росією Крим.

Троє німецьких депутатів регіональних парламентів Берліна, Бранденбурга і Північного Рейну-Вестфалії від партії «Альтернатива для Німеччини» пробудуть у Криму до 9 лютого.

QHA повідомляло, що окупований Росією Крим 3 лютого збираються відвідати кілька депутатів місцевих парламентів Німеччини. Заступник голови комітету з питань міжнаціональних відносин так званої Держради Криму Юрій Гемпель заявив, що до Криму приїдуть 10 депутатів земельних парламентів Північної Рейн-Вестфалії, Берліна і Бранденбурга.

QHA