БЕРЛІН (QHA) -

Влада Німеччини підтвердила, що санкції можуть бути скасовані лише після виконання Росією Мінських угод.

— Наша позиція була і є такою: якщо за активноъ участі Москви буде досягнуто справды позитивного, відчутного прогресу у виконанні Мінських домовленостей, ми також повинні розглянути поступове послаблення санкцій, накладених на Росію у зв'язку ыз діями у східній Україні, сказав Зігмар Габріель.

При цьому він зазначив, що ситуація на Донбасі зараз залишається «стабільно складною», а тому про істотну реалізацію досягнутих у Мінську домовленостей поки не йдеться.

Глава МЗС Нымеччини наголосив, що це стосується санкцій, які були введені стосовно Російської Федерації у зв'язку з її агресією на Донбасі.

— Санкції за захоплення Криму не мають з ними нічого спільного. Вони були накладені за незаконну анексію Кримського півострова, і я не знаю нікого, хто б виступав або навіть розмірковував про їхнэ скасування, додав міністр.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель раніше висловлювала серйозну стурбованість зневагою режимом припинення вогню з боку проросійських бойовиків на Донбасі і атаками на Авдіївку, які привели до загибелі українських військовослужбовців.

ФОТО: інтернет

QHA