КИЇВ (QHA) -

Колишній глава Одеської ОДА та екс-президент Грузії, лідер партії "Рух Нових сил" Міхеїл Саакашвілі заявив, що запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту його не зупинить.

Про це він заявив після засідання Апеляційного суду Києва.

— Петре Олексійовичу, не на того нарвалися. Я буду боротися, поки жоден з бариг і жоден з олігархів не буде керувати Україною, буду боротися за всі "договорняки" проти мене, — зазначив він.

Він повідомив, що оголосить про початок масових акцій з метою "усунення мирним способом та зміни влади бариг і мафіозі в Україні".

— Ми підемо до кінця! Жодні потуги, щоб обмежити мене у пересуванні, у спілкуванні з людьми, закрити мене вдома, у них не спрацюють, — заявив він.

За його словами, у суботу він збирався їхати до Львова, а в неділю — до Вінниці.

— Їх це не влаштовує. Зрозуміло, що вся ця система мене боїться. Вони не хочуть, щоб я був у вечірніх ефірах. Але ми цю боротьбу виграємо. Що б вони не робили, ми переможемо!, — впевнено заявив лідер «Руху Нових сил».

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва ухвалив рішення відправити під домашній арешт Міхеїла Саакашвілі. Таке рішення суддя оголосив на засіданні сьогодні, 26 січня.

Суд постановив політику не залишати помешкання з 22-ї години вечора до 7-ї години ранку. Саакашвілі перебуватиме під домашнім арештом за адресою: вулиця Костьольна, будинок 7, кв. 32.

Раніше QHA повідомляло, що в Апеляційному суді міста Києва почалося засідання із розгляду апеляції Генпрокуратури щодо обрання запобіжного заходу політику.

Адвокати Саакашвілі подали клопотання про відвід прокурора Олександра Говорушака. Захист лідера партії «Рух нових сил» заявив, що прокурор фігурує у справі відмивання коштів Януковича і діє на користь Порошенка та його оточення.

Нагадаємо, силовики затримали екс-губернатора Одеської області і лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі 8 грудня.

ГПУ і СБУ звинувачують його у сприянні злочинним організаціям. Так, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Саакашвілі нібито отримав від олігарха Сергія Курченка 500 тис. доларів для фінансування своїх протестних акцій в Україні. Зі свого боку Саакашвілі мав би захищати бізнес-інтереси Курченко.

Підставою для звинувачень стали записи телефонних розмов між помічниками Курченко і Саакашвілі, та між ними особисто.

QHA