КИЇВ (QHA) -

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що направлять до суду позовну заяву з вимогою спростування інформацію про можливі фальсифікації перевірок декларацій.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

— Брифінг екс-керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, проведений сьогодні за участю народних депутатів України, є фактом поширення недостовірної інформації негативного змісту з метою дискредитації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, сказано у повідомленні.

Зазначається, що у відомстві вважають, що поширення зазначеної інформації є особистою атакою на главу і колектив Національного агентства і "спробою дискредитації успішно розпочатої антикорупційної реформи в Україні".

— В рамках відкритого Національним антикорупційним бюро України кримінального провадження ... Національне агентство готове до співпраці і зацікавлене в отриманні об'єктивного і неупередженого результату, заявили у НАЗК.

Нагадаємо, керівник департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя чиновників НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що НАЗК фальсифікує результати перевірок електронних декларацій.

QHA