МОСКВА (QHA) -

5 лютого російський опозиційний політик Олексій Навальний заявив, що до нього у квартиру з обшуками прийшла поліція. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

— О пів на восьму ранку сьогодні додому прийшла поліція. Притягли аж дві повістки на допити в СК. Йде перевірка у справі про те, що під час затримання я побив поліцейських. Прям повернули мій 2012, коли після одного з мітингів аж 4 справи проти мене порушили за тиждень, написав він.

На своєму Telegram-каналі він додав, що обшуки пов'язані з відеозаписом його затримання у Москві під час акції «Страйк виборців».

QHA повідомляло, що 28 січня у Росії пройшли акції протесту опозиціонера Олексія Навального — «Страйк виборців». Метою акції було переконати виборців не ходити на вибори президента РФ у березні.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія Росії відмовилася реєструвати кандидатуру опозиціонера Олексія Навального на вибори президента Росії через наявність у нього судимості.

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийняв постанову, в якій стверджується, що російський суд виніс вирок братам Олексію та Олегу Навальним у справі про шахрайство з порушенням права на справедливий суд.

QHA