КИЇВ (QHA) -

В першу чергу мова йде про 3 млн. 200 тис. пенсіонерів, 500 тис. студентів та 1,6 млн інших соціально незахищених верств населення. Про це повідомила глава правління Нацбанку Валерія Гонтарева.

— Всі вони будуть мати повний доступ до своїх рахунків, зазначила вона.

Гонтарева також заявила, що для збереження фінансової стабільності і недопущення соціальної напруженості не менш важливо те, що не втратять свої кошти і зможуть продовжити роботу 500 тис. фізичних осіб-підприємців та 600 тис. підприємств — від малих до великих. Крім того, за словами Гонтаревої, доступ до своїх зарплатних карток збережуть 3,6 млн. осіб, зокрема 2,2 млн. співробітників бюджетних закладів і 1,4 млн працівників комерційної сфери.

У Нацбанку також зазначили, що згідно з рішенням Кабміну, прийнятим 18 грудня 2016 року, 100% акцій банку належатимуть державі в особі міністерства фінансів. Це гарантує клієнтам захист розміщених коштів і заощаджень, дозволить уникнути системних ризиків для банківського сектора і стане запорукою фінансової стабільності в країні.

Міністр фінансів Олександр Данилюк також повідомив, що для демонстрації стабільності Приватбанку міністерство фінансів вирішило перевести свій зарплатний проект на обслуговування з Ощадбанку у Приватбанк.

Як раніше повідомляло QHA, під час процедури націоналізації Приватбанк продовжує стабільно працювати, що дозволяє вкладникам мати безперервний доступ до своїх грошей. З процедурних причин тимчасово, на один день, буде припинено обслуговування юридичних осіб, але вже вживаються заходи, щоб це мало мінімальний вплив на бізнес.

ФОТО: інтернет

QHA