БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Генсек НАТО Йенс Столтенберг зазначив, що необхідно продовжувати шукати можливості для діалогу з Росією. Про це він заявив в інтерв'ю Bild напередодні засідання ради НАТО, яке відбудеться 19 грудня.

Столтенберг вітає рішення Європейського союзу продовжити санкції проти Росії на півроку через дії країни в Україні. За його словами, продовження санкцій «посилає чіткий сигнал Москві, що за порушення норм міжнародного права і зміну меж за допомогою сили доведеться дорого заплатити».

Проте Столтенберг зазначив, що необхідно продовжувати шукати можливості для діалогу з Росією.

Генсек НАТО додає, що на завтрашньому засіданні ради НАТО—Росія будуть обговорюватися теми, що мають значення для європейської безпеки, у тому числі, конфлікт в Україні.

Нагадаємо, що 16 грудня Столтенберг заявляв, що рада Росія—НАТО збереться 19 грудня у Брюсселі на рівні постійних представників для обговорення тем, що мають відношення до безпеки Європи.

У листопаді Генсек НАТО інформував, що посилення зовнішньої загрози з боку Росії спонукало Північноатлантичний альянс переглянути терміни розгортання 300-тисячної армії в Європі. В інтерв'ю Times він запевнив, що армія прийде в повну боєготовність за два місяці. Таким чином, уже в січні 2017 року світова геополітична картина зміниться.

ФОТО: інтернет

QHA