КИЇВ (QHA) -

Прикордонники, які охороняють пункт пропуску «Шегині» 10 вересня отримали травми різного ступеня тяжкості в результаті спланованої агресії прихильників Михеїла Саакашвілі, повідомили УНІАН у прес-службі Державної прикордонної служби України.

— Прикордонники отримали пошкодження м'яких тканин, опорно-рухового апарату, травми плечового пояса. Ще у одного травмована голова. Зараз усі постраждалі прикордонники знаходяться у медичному закладі Держприкордонслужби. За прогнозами медиків, на реабілітацію та відновлення здоров'я знадобиться близько 10 днів, йдеться у повідомленні.

Після «прориву» кордону десять співробітників прикордонного відомства звернулися зі скаргами на погіршення здоров'я до Військово-медичного центру Держприкордонслужби у Львові.

Повідомляється, що за порядком і дотриманням режиму 10 вересня у пункті пропуску «Шегині» стежили рядові прикордонники. Мобільні резерви Держприкордонслужба не залучала, оскільки вони захищають кордон на сході України від російської агресії, а віднедавна підсилюють північну ділянку, де проходитимуть спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

ФОТО: УНІАН

QHA