КИЇВ (QHA) -

У четвер, 13 липня, після тривалого обговорення і внесення поправок Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №6427-Д "Про Конституційний суд", повідомляє кореспондент QHA.

Голосуючи за поправки до закону, 227 голосами нардепи повернули до законопроекта норму авторства Ольги Щербакової, згідно з якою Уповноважений ВР з прав людини обирається шляхом таємного голосування.

— Повернення даної норми підвищить захищеність відповідних чиновників, які відстоюють права воїнів АТО, переселенців і інших осіб, які потребують участі омбудсмена для вирішення правових проблем окремих категорій громадян України, — заявила нардеп.

Як говориться у пояснювальній записці, метою прийняття закону є врегулювання на законодавчому рівні правовідносин щодо порядку організації та діяльності Конституційного суду України, статусу суддів Конституційного суду України, підстав і порядку звернення до суду, процедури розгляду ним справ та виконання рішень суду, а також ефективного функціонування інституту конституційної скарги.

QHA