КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України, член міжпарламентської групи дружби Україна-Франція Ірина Фриз заявила про готовність організувати візит до України кандидата в президенти Франції від партії «Національний фронт» Марін Ле Пен. Фриз пропонує включити в програму візиту французького політика відвідування зони АТО, щоб та сама побачила наслідки так званого «русского мира». Про це нардеп заявила через свою сторінку в Фейсбук.

— Як член міжпарламентської групи дружби Україна-Франція, я готова організувати візит пані Ле Пен до України для того, щоб вона на власні очі побачила ситуацію в країні та здійснила візит на Схід у зону АТО для того, щоб побачити наслідки «русского мира». Я переконана, що пані Ле Пен, незважаючи на трансляцію російської риторики щодо України, є патріоткою Франції. І я переконана в тому, що завдяки візиту до України вона змінить свою риторику, — заявила Фриз.

Нагадаємо, як передавало QHA, кандидат у президенти Франції Марін Ле Пен в ефірі французького телеканалу заявила, що вважає анексію Криму Росією законною, аргументувавши свою позицію тим, що кримчани нібито «проявили волю» на псевдореферендумі під дулами автоматів окупантів, завезених до Криму з РФ.

Раніше лідер «Національного фронту» була помічена в регулярних візитах до Москви після анексії Криму, де спілкувалася з високопоставленими російськими чиновниками, зокрема, задокументовані  її зустрічі з главою служби зовнішньої розвідки РФ і радником президента Росії Сергієм Наришкіним.

ФОТО: інтернет

QHA