КИЇВ (QHA) -

Виключно Верховна Рада України спільно з Кабінетом міністрів прийматимуть рішення про постачання води та електроенергії до окупованого Росією Криму. Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

Депутат вказав також, що про виконання своїх зобов'язань щодо дотримання прав і свобод власних громадян Україна звітуватиме перед міжнародними судами, а не судами з країни-агресора РФ.

— Чи будуть входити поставки води та електрики в поняття дотримання прав і свобод громадян, і чи зможе Україна це забезпечити, вирішуватиме сама Україна, її уряд і парламент, а не стрічки новин російської пропаганди. А розбиратися з тим, наскільки ефективно Україна виконує свої зобов'язання будуть міжнародні суди, а не Ленінський районний суд міста Кірова, вказав нардеп.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що Мустафа Найєм на прес-конференції у Києві нібито запропонував «відновити водо- і електропостачання окупованих територій України у зв'язку з тим, що вода і електрика є товарами першої необхідності».

QHA