КИЇВ (QHA) -

Співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) проводять обшуки за місцем проживання кількох посадових осіб Національної поліції, яких підозрюють у причетності до "справи про рюкзаки".

— Мова йде про осіб, які за посадою контролюють процеси матеріально-технічного забезпечення і логістики структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України. Обшуки проводяться в Києві та Київській області, — відзначили в прес-службі НАБУ.

Ці обшуки проводяться в рамках розслідування кримінальної виробництва про розтрату понад 14 мільйонів гривень під час закупівлі рюкзаків для потреб МВС України наприкінці 2014 — початку 2015 років. Зокрема, детективи НАБУ перевіряють обставини, які пов'язані з підробкою документів при поставці рюкзаків.

— Зокрема, низка з них (документів, - ІФ) були перероблені "зворотного датою", акти прийому здійснювалися без фактичної поставки товару, який доставляли пізніше, тощо. Викриті факти долучені до матеріалів слідства, — додали в прес-службі.

Раніше QHA повідомляло, що САП буде просити заарештувати з правом внесення застави всіх трьох затриманих у "справі про закупівлю рюкзаків" для Нацгвардії за завищеною ціною.

Нагадаємо, САП і НАБУ повідомили про підозру синові Арсена Авакова за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Вчора, 31 жовтня, співробітники НАБУ затримали колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Сергія Чеботаря, який також є підозрюваним у цій справі.

Раніше НАБУ проводило обшуки в сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Згідно з отриманою інформацією, обшуки проходили у сина Авакова — Олександра.

Відзначається, що обшуки проходили у рамках «справи про рюкзаки».

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA