КИЇВ (QHA) -

8 грудня співробітники Національного антикорупційного бюро (НАБУ) провели обшуки в Міністерстві юстиції України. Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька на брифінгу з приводу минулих обшуків.

— О 7:15 ранку до приміщення на вулиці Городецького прийшли співробітники НАБУ. Ми не отримали жодних документів від них. На столі вони залишили протокол обшуку. Вони проводили обшук без адвоката, рішення суду, відео- і аудіофіксації. Ми не знаємо, які документи вони забрали, зазначила Бернацька.

Вона додала, що у Мін'юсті вважають ці обшуки «політичним замовленням».

Ми вважаємо, що це тиск на Міністерство. Це правове беззаконня.

Заступник міністра додала, що відомство планує заявити до Генеральної прокуратури (ГПУ) про злочин.

QHA повідомляло, що директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив про намір Служби безпеки України та Генеральної прокуратури зірвати всі операції НАБУ, які проводилися під прикриттям, що їм вдалося.

За його словами, у бюро також є інформація про конспіративні приміщення СБУ, але воно, на відміну від служби безпеки, вважає їх розкриття неприпустимим.

Директор НАБУ також зазначив, що ще однією метою було отримати дані про агентурну мережу нацбюро. Але, зазначає він, СБУ це зробити не вдалося.

QHA