КИЇВ (QHA) -

13 грудня співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) під керівництвом Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації) одному з суддів Вищого адміністративного суду. Про це повідомили на сайті НАБУ.

У НАБУ зазначили, що суддя вніс недостовірні відомості у щорічні е-декларації за 2015-2016 роки.

— Мова йде про об'єкти нерухомості (2 квартири в центрі Києва), власниками яких є члени сім'ї підозрюваного і які, згідно із п. 2 ч. 1 ст. 46 закону «Про запобігання корупції», повинні бути відображені служителем Феміди в його щорічних деклараціях,  сказано у повідомленні.

Розслідування за даним фактом почали ще у квітні 2017 року, підставою чого стали звернення громадян і публікації у ЗМІ.

На даний момент встановлюються інші можливі факти недекларування майна суддею.

Нагадаємо, НАБУ почало розслідування стосовно міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, якого підозрюють у незаконному збагаченні. НАБУ проводить досудове розслідування кримінального провадження за фактом декларування недостовірної інформації і незаконного збагачення міністром інфраструктури.

В ході розслідування встановлено, що Омелян проживає разом із сім'єю в будинку, який «належить» двоюрідній племінниці його дружини і користується автомобілем, який зареєстрований на його брата.

QHA