КИЇВ (QHA) -

Національне антикорупційне бюро України закликає президента України Петра Порошенка не підписувати Закон України №6232 "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів". Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

— Підписання президентом України Закону №6232 призведе до колапсу в роботі НАБУ та інших органів досудового розслідування і паралізує систему правосуддя України, йдеться у повідомленні.

Крім того, НАБУ зазначає, що зміни повинні бути доопрацьовані після проведення відповідних консультацій з усіма суб'єктами кримінального процесу.

Нагадаємо, 11 листопада президент своїм указом затвердив склад суддів Верховного суду. Крім того, тоді повідомлялося, що на цьому тижні буде підписаний закон про внесення змін до кодексів у частині судової реформи. Зокрема це зміни до Митного кодексу як завершення внесення змін до усіх кодексів, а також зміни до Бюджетного кодексу, які дозволять профінансувати незалежність Конституційного суду України.

QHA