СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час російської передвиборчої президентської кампанії Кремль буде вести активну пропаганду в анексованому Криму. Таку думку висловив російський опозиційний політик Василь Краснов у коментарі кореспонденту QHA.

За його словами, ті політики, які були поставлені Кремлем після окупації, будуть всіма способами доводити президенту РФ Володимиру Путіну свою вірність.

— Вони будуть відстоювати позиції, на яких зараз знаходяться. Будуть приводити людей за руку з підприємств, почнуть роботу політтехнологи, аж до маніпуляцій на кшалт «Дивіться, як раніше жилося погано, і як добре жити нині». Гратимуть на почуттях нібито економічного поліпшення, нібито зарплата стала більшою, але не кожна людина, яка раніше не тримала в руках 20-30 тис. рублів, оцінила те, що зростання цін також відбулося, — розповів Краснов.

Він вважає, що частина людей, які нині живуть у Криму та які були схильні до тотальної пропаганди, будуть схильні довіряти Кремлю.

— Там змінилася велика частина населення, хтось поїхав до України, інші переїхали до Криму з Росії, — зазначив політик.

Як упевнений Краснов, завдання Кремля — ​​досягти одного з кращих результатів за виборами саме у Криму.

— Для цього вони будуть обробляти людей за межами дільниць, будуть вкидання бюлетенів. Кремль хоче показати, що нібито нова територія РФ голосує за Путіна, — резюмував він.

 Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 18 березня 2018 року, у день окупації Криму.

QHA