КИЇВ (QHA) -

Затриманого в центрі Києва політика Міхеїла Саакашвілі можуть відправити до Варшави. Про це повідомили активісти партії "Рух нових сил" у Facebook.

За їхніми словами, з аеропорту "Бориспіль" о 17:55 відправляється рейс до столиці Польщі.

— Ймовірно, Міхеїла можуть направити до Польщі цим рейсом. Також наші джерела нам повідомили, що у самій Варшаві вже перекривають дороги від аеропорту для проїзду авто з Михеїлом, йдеться у повідомленні "Руху нових сил".

Разом з тим прихильники Саакашвілі припускають, що політика можуть депортувати зі столичного аеропорту "Жуляни".

Там нібито перебувають близько 10 машин поліції, стоїть борт 02 Нацгвардії, "на якому були незаконно вивезені соратники Міхеїла Саакашвілі у Грузії".

Тим часом з аеропорту "Жуляни" є рейс на польське місто Познань.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що рішення про видворення з України колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі прийматиммуть міграційна і прикордонна служби, а не глава держави.

За його словами, Саакашвілі не є громадянином України, отже не є українським політиком, оскільки, відповідно до національного законодавства, займатися політикою можуть лише громадяни України.

Як повідомлялося раніше, 9 лютого до готелю, де перебував лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі, приїхали співробітники спецпідрозділу «Альфа». Однак у правоохоронців виник конфлікт з охороною готелю, яка зажадала у силовиків пред'явити документи і не впустила всередину. Незабаром на заклик Саакашвілі до готелю прибули прихильники політика.

Зазначимо, на 18 лютого намічений мітинг прихильників Саакашвілі, на який вони запросили президента Петра Порошенка заявити про свою відставку.

QHA