КИЇВ (QHA) -

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця провів зустріч з послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Дж.Тезелем. Про це повідомляє інтернет-представництво МЗС.

Під час зустрічі дипломати обговорили питання співпраці України та Туреччини на міжнародному рівні, у тому числі й взаємодію в ООН і Раді безпеки.

З української сторони було приділено особливу увагу активізації російсько-терористичних формувань на Донбасі, які протягом останніх декількох днів здійснюють масовані обстріли по всій лінії зіткнення. У зв'язку з цим було наголошено на необхідності посилення політико-дипломатичного тиску на Кремль з тим, щоб зупинити ескалацію насильства та уникнути гуманітарної катастрофи в регіоні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, міністерство закордонних справ України висловило глибоку стурбованість у зв'язку з активізацією російсько-терористичних військ на Донбасі, а постійний представник України в ООН Володимир Єльченко направив заяву генеральному секретарю ООН з приводу обстрілу бойовиками житлових кварталів Авдіївки.

ФОТО: інтернет

QHA