КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ (МЗС) України висловило обурення щодо публікації телеканалу Euronews про візит президента Росії Володимира Путіна в окупований Крим. Про це повідомила речниця МЗС України Мар'яна Беца на своїй сторінці у Twitter.

Вона зазначила, що в матеріалі Euronews «Путін показав своє домінування на мітингу в Криму напередодні російських виборів» не було згадок про те, що півострів окупований.

— Euronews: ні слова про російську окупацію, незаконні вибори в Криму. Репортерство має базуватися на фактах, — написала вона.

Беца додала, що МЗС закликає Euronews виправити статтю.

— Такий підхід неприйнятний. Ми закликаємо Euronews виправити статтю відповідно до міжнародних законів і стандартів.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що приїзд Володимира Путіна в окупований Крим є фарсом і провокацією. Глава держави закликав рішуче відреагувати на «той виборчий фарс, який Москва організовує цієї неділі на окупованій території українського Криму — на четверту річницю спроби анексії Кримського півострова».

QHA повідомляло, що Путін в Криму відвідав Керченський міст і сімферопольський аеропорт. Глава Кремля приїхав до Криму за декілька днів до президентських виборів РФ, голосування на яких також незаконно відбудеться і в окупованому Криму 18 березня.

QHA