КИЇВ (QHA) -

Україна не визнає «референдум», проведений 20 лютого на території Нагірно-Карабахського району Азербайджанської Республіки. Про це заявила прес-секретар зовнішньополітичного відомства України Мар'яна Беца, передає кореспондент QHA.

Причиною невизнання псевдорефендуму стало те, що дане голосування суперечить як Конституції Азербайджану, так і міжнародному праву. Україна продовжить підтримувати суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану.

— Україна не визнає так званий «Конституційний референдум», який відбувся 20 лютого 2017 року на території Нагірного Карабаху Азербайджанської Республіки і вважає його нелегітимним. «Референдум» є порушенням Конституції Азербайджанської Республіки і міжнародного права і не має правових наслідків. Позиція України щодо нагірно-карабахського конфлікту залишається незмінною і полягає у безумовній підтримці суверенітету і територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах.

Нагадаємо, так званий «референдум» з питання прийняття поправок до незаконної «конституцію» відбувся на території Нагірного Карабаху Азербайджану у понеділок, 20 лютого.

ФОТО: інтернет

QHA