КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України розраховує, що санкції Європейського Союзу проти Росії будуть продовжені до деокупації Криму і Донбасу, сказано у повідомленні прес-служби відомства.

— Розраховуємо також на продовження терміну дії секторальних та економічних санкцій ЄС проти Росії у повній імплементації нею своїх міжнародних зобов'язань і припинення агресії проти України у Криму та на Донбасі, зазначили у МЗС.

Також у відомстві нагадали, що санкційна політика з боку міжнародних партнерів України і послідовне засудження дій Кремля є одним з ефективних інструментів міжнародного тиску на Росію.

Як повідомляло QHA, вчора Рада ЄС схвалила продовження на рік «кримського» пакету санкцій, прийнятих проти РФ 2014 року за анексію АР Крим. Санкції, зокрема, включають заборону на імпорт продукції з Криму або Севастополя в ЄС; інвестиції у Крим або Севастополь; туристичні послуги у Криму або Севастополі (заборонений захід у порти Криму європейських круїзних суден); експорт певних товарів і технологій кримським компаніям або для використання у Криму у транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах або пов'язаних із розвідкою, видобутком нафти, газу і мінеральних ресурсів; технічну допомогу, посередницькі, будівельні або інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах.

ФОТО: інтернет

QHA