КИЇВ (QHA) - -

Своїм указом про визнання так званих документів, виданих терористами ОРДЛО, Росія намагається порушити суверенітет України, визнаючи нелегітимні органи «влади». Про це повідомляється в заяві Міністерства закордонних справ, розміщеному на сайті відомства.

— В Україні рішуче засуджують і не визнають прийняття Кремлем указу про визнання так званих документів, виданих на території окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Це, де-факто, є визнанням контрольованих Росією на окупованих українських територіях Донбасу нелегітимних органів влади.

Україна знову звернулася до міжнародних партнерів з метою посилити тиск на Росію для неухильного виконання нею Мінських домовленостей.

Нагадаємо, своїм указом від 18 лютого президент Росії Володимир Путін фактично визнав документи дійсними, що засвідчують особу, видані терористами «ДНР» і «ЛНР». На підставі цих документів громадянам, які проживають на окупованій бойовиками території України, дозволяється в'їзд на територію Російської Федерації. Відзначається також, що визнання «документів» буде тимчасовим — «на період до політичного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України на підставі Мінських угод».

ФОТО: інтернет

QHA