КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України прокоментувало заяву президента Російської Федерації Володимира Путіна про введення миротворців ООН на Донбас. Про це повідомляється на сайті МЗС України.

Розвиток миротворчої операції ООН може сприяти відновленню миру і безпеки на Сході України.

— Метою такої операції мало стати забезпечення тривалого миру в окремих регіонах Донецької та Луганської областей України на основі Мінських домовленостей і з дотриманням основоположних принципів і норм Статуту ООН з одночасним посиленням присутності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, йдеться у повідомленні.

Також на сайті МЗС України повідомляється, що інформація про заяву президента РФ свідчить про чергову спробу Росії, як сторони конфлікту, подати агресію внутрішньо-українським конфліктом і спотворити саму ідею і мету введення миротворчої операції, що не служитиме досягненню головної мети — встановленню миру на Донбасі та відновленню територіальної цілісності України.

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін 5 вересня заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь залагодженню конфлікту на південному сході України і доручив МЗС Росії подати проект резолюції на розгляд Ради Безпеки ООН.

QHA