КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ перевіряє поширену російськими ЗМІ інформацію про візит іспанських політиків і бізнесменів до окупованого Росією Криму. Про це в коментарі журналісту QHA заявила речник МЗС Мар'яна Беца.

— У російських ЗМІ завжди є елемент пропаганди, тому будь-яку інформацію про несанкціоновані візити, яка з'являється в ЗМІ, ми перевіряємо.

Раніше прокремлівське видання «РІА Крим» повідомило, що до Криму прибула делегація з Іспанії, до якої увійшли президент Національної Асамблеї Андалузії Королівства Іспанії Педро Алтамірано і федеральний координатор національної партії Андалузії (Малага) Сальвадор Гарсія Урбано.

Нагадаємо, депутати Народної скупщини (парламенту) Сербії від Сербської радикальної партії Дубравко Боїч і Мілован Боїч, член президії Сербської радикальної партії Олександр Шешель, сербський письменник і політолог Срджа Тріфкович і депутат з Чехії Ярослав Голик відгукнулися на запрошення самопроголошеної «влади» Криму і, незважаючи на протести МЗС України, здійснили візит до окупованого Росією Криму. За порушення українського законодавства цим громадянам заборонений в'їзд до України терміном на п'ять років.

QHA