ВАРШАВА (QHA) -

На сайті зовнішньополітичного відомства Польщі з'явилася спільна заява міністрів закордонних справ Польщі та Великобританії, в якій вони висловили повну підтримку суверенітету і територіальній цілісності України.

У повідомленні сказано, що Державний секретар у закордонних справах та справах Співдружності націй Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борис Джонсон і Міністр закордонних справ Республіки Польща Вітольд Ващиковський, які перебувають з візитом в Україні, вважають своєю основною метою засвідчення постійної підтримки проєвропейського курсу, територіальної цілісності і суверенітету України та запевнення української влади і суспільства у підтримці з боку Європи.

— Великобританія і Польща повністю підтримують суверенітет України. Крім того, вони твердо переконані, що Крим це Україна, і Росія має його повернути, йдеться у повідомленні.

Прес-служба польського МЗС також нагадує, що Великобританія і Польща підтверджують свої заяви, зокрема тим, що є двома найбільшими донорами у Спеціальної моніторинговій місії ОБСЄ в Україні, яка стежить за припиненням вогню та виведенням важкого озброєння у зоні конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, глави МЗС Польщі та Великобританії перебувають з офіційним візитом у Києві. Міністри планують обговорити з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним проблеми врегулювання ситуації на Донбасі, порушення прав людини у Криму і перспективи розвитку відносин між Україною та ЄС.

ФОТО: інтернет

QHA