КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України висловлює протест на рішення Лефортовського суду Москви про продовження арешту українського журналіста Романа Сущенка до 30 червня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У МЗС знову наголосили, що Сущенко незаконно утримується в Росії за сфальсифікованими звинуваченнями. Україна вимагає від російської сторони невідкладно звільнити Сущенка та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну.

— Судова влада Російської Федерації вчергове знехтувала клопотаннями захисту українського громадянина і консула України про зміну для Романа Сущенка запобіжного заходу на домашній арешт. Це, як і провокаційний характер його затримання та безпідставність висунутих проти Романа звинувачень, є демонстративним свідченням того, що політично ангажовані справи проти громадян України, які незаконно утримуються у Росії, є невід'ємним елементом гібридної війни, яку веде держава-агресор проти України та її народу.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Лефортовський суд Москви продовжив термін утримання під вартою журналіста Романа Сущенка на два місяці, тобто до 30 червня 2017 року.

Кореспондента українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він приїхав у приватних справах. ФСБ заявляє, що Сущенко нібито є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України.

ФОТО: інтернет

QHA