КИШИНІВ (QHA) -

Молдова не збирається попередньо повідомляти Москву про виведення угруповання російських військ з села Кобасни через «зелений коридор», наданий Україною. Вихід росіян буде здійснюватися при супроводі представників ОБСЄ та ООН, тобто, під міжнародним контролем. Про це в інтерв'ю Цензор.Нет повідомив міністр оборони Молдови Анатоліє Шалару.

— Я повідомив Полторака (міністр оборони України — ред.), що до нас знову приїжджає віце-прем'єр Рогозін, і давайте ми приготуємо сюрприз і оголосимо про те, що ми сіли за стіл переговорів і можемо забезпечити коридор через Україну... І коли вже буде готовий цей коридор, ми оголосимо, і під егідою ОБСЄ, під егідою ООН (щоб ця евакуація не відбувалася стихійно, а була під міжнародним контролем) ми будемо готові надати Росії цю можливість, щоб з гідністю і піднятою головою вони покинули наший будинок, де їм раді тільки на наші свята, тільки на офіційних заходах, під час офіційних візитів, — розповів про домовленості Шалару.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 7 листопада під час спільного засідання керівників МО України та Молдови Степан Полторак пообіцяв забезпечити «зелений коридор» для виведення російських військ з молдовської території.

ФОТО: інтернет

QHA