КИЇВ (QHA) -

21 жовтня учасники мітингів біля будівлі Верховної Ради України мають намір зібрати «віче».

Про це повідомив народний депутат України Єгор Соболєв на прес-конференції представників руху «Визволення» на території наметового містечка біля будівлі ВР.

— Завтра о 18:00 на віче ми повідомимо і обговоримо план дій, — заявив Соболєв.

Військові, які також брали участь у прес-конференції, відзначили, що збори відбудуться на площі Конституції. Мітингувальники заявили, що будуть стояти доти, поки парламент не виконає їхні вимоги, а саме не прийме законопроект про зняття депутатської недоторканності.

Раніше QHA повідомляло, що в урядовому кварталі біля Будинку офіцерів мітингувальники розвантажили 4 автомобілі з наметами і пінопластом і намагалися пронести їх до наметового містечка. Однак співробітники МВС заблокували цю спробу.

Нагадаємо, з 17 жовтня під стінами Ради проходить масовий мітинг. Протестуючі вимагають прийняття нових правил виборів до ВРУ, які передбачали б пропорційну систему з відкритими списками, а також скасування депутатської недоторканності та створення Антикорупційного суду.

У МВС заявили, що порядок на мітингу в центрі Києва охороняють 3500 силовиків. Під час мітингу депутат Парасюк побився з начальником держохорони Гелетеєм.

У результаті зіткнень постраждали щонайменше 4 особи.

QHA