КИЇВ (QHA) -

Біля стін Верховної Ради на площі Конституції триває мітинг прихильників екс-голови Одеської області, лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі.

Як передають фотокореспонденти QHA, люди продовжують стояти, незважаючи на сніг.

На акції присутні тисячі людей, які слухають виступи народних депутатів у Верховній Раді, де обговорюють сьогоднішній арешт Міхеїла Саакашвілі і звільнення політика його соратниками з автомобіля силовиків.

Тим часом о 18:08 спікер Верховної Ради Андрій Парубій закрив засідання парламенту.

Нагадаємо, екс-президент Грузії, лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі, виступаючи з промовою біля стін парламенту, закликав киян прийти на мітинг.

QHA писало, що генпрокурор України Юрій Луценко дав 24 години екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі на те, щоб він постав перед судом.

Він також повідомив, що правоохоронці зроблять усе можливе, щоб Саакашвілі був допитаний. Луценко закликав Міхеїла Саакашвілі з'явитися о 9:00 до слідчого СБУ.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України хоче застосувати щодо екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом.

Зазначимо, що Луценко у стінах Верховної Ради розповів, у чому звинувачується екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

За словами Луценка, Саакашвілі фінансував свої акції в Україні за рахунок злочинного угруповання Януковича, зокрема, за сприяння екс-регіонала Сергія Курченка.

QHA