КИЇВ (QHA) -

Міністерство інформаційної політики звернулося до адміністрації соціальної мережі Facebook з проханням ввести механізм з боротьби з неправдивими новинами в українському сегменті соцмережі. Про це повідомляє прес-служба відомства на своїй сторінці в соцмережі.

— Ми проаналізували інтернет-простір, враховуючи запити користувачів, звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook з проханням розробити механізм боротьби з фейковими новинами для українців за аналогією з іншими країнами. У свою чергу, МІП готове сприяти процесу за вказівкою адміністрації мережі, — повідомили в прес-службі.

У прес-службі нагадали, що нещодавно адміністрація Facebook анонсувала введення механізмів з боротьби з фейками у США та Німеччині. Тепер у користувачів цих країн з'явиться можливість позначати новини як ненадійні для подальшого їх розгляду співробітниками спецвідділу мережі.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, резолюція про протистояння пропаганді була прийнята 23 листопада. Згідно з документом, відтепер на території Європи будуть діяти спеціальні агентства, покликані розвінчувати завідомо неправдиві інформаційні вкидання, у тому числі, і від російських ЗМІ.

ФОТО: інтернет

QHA