ЛЬВІВ (QHA) -

Дисциплінарна комісія виявила факти перевищення повноважень начальником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярославом Жукровським і рекомендувала звільнити його з посади. Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції України.

У Мін'юсті зазначили, що Жукровський порушив ряд законів і Конституцію України під час видачі наказів.

— Прийняті рішення — за межами повноважень голови обласної юстиції та можуть бути кваліфіковані як перевищення службових повноважень. Тому дисциплінарна комісія відповідно до закону «Про державну службу», рекомендувала застосувати до начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Жукровського Ярослава Івановича дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з посади державної служби, — йдеться у повідомленні.

Жукровському повідомляли дату і час засідання дисциплінарної комісії у його справі, проте він не з'явився.

— На підставі висновку дисциплінарної комісії Міністерством юстиції 28 грудня видано наказ про звільнення Я. Жукровського з посади начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Раніше ЗМІ повідомляли, що у вересні 2017 року Мін'юст почав службове розслідування проти Жукровського, який під час прийому на роботу співробітників вимагав від них назвати дату народження лідера ОУН Степана Бандери і заспівати пісню бійців ОУН «Лента за лентою».

QHA повідомляло, що 20 грудня у Києві правоохоронці затримали 16 осіб за блокування будівлі Міністерства юстиції і доправили їх до Шевченківського управління поліції. Після отримання інформації про те, що до Мін'юсту увірвалися невідомі, на місце події прибула поліція, слідчо-оперативна група і співробітники спецпідрозділу.

QHA