МОСКВА (QHA) -

Україна погодилася на пропозицію міністерства юстиції РФ про передачу 16 в'язнів з місць позбавлення волі окупованого Криму. Про це повідомляє російське інформаційне видання з посиланням на джерела у відомстві.

Йдеться про тих в'язнів, які були засуджені на півострові українськими судами до його анексії Росією.

— Від української сторони отримано згоду на переміщення низки громадян України, які відбувають покарання в установах ФСВП Росії, які були засуджені вироками українських судів до позбавлення волі до 18 березня 2014 року і до моменту возз'єднання Криму з Росією утримувалися у виправних установах на території півострова, сказано у заяві.

Раніше представник українського омбудсмена Михайло Чаплига повідомив, що спочатку сторони обговорювали передачу 18 засуджених, але в одного з них виявилося російське громадянство, а інший був звільнений умовно-достроково.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, український омбудсмен Валерія Лутковська та її російська колега Тетяна Москалькова на червневій зустрічі у Мінську домовилася укласти угоду про переміщення з Сімферополя на материкову частину України 18 ув'язнених, засуджених українським судом до 18 березня 2014 року до анексії Криму.

ФОТО: інтернет

QHA