КИЇВ (QHA) -

Політична партія України «Воля», одним з лідерів якої є позафракційний народний депутат Юрій Дерев'янко, об'єдналася з політичним рухом колишнього грузинського президента, екс-губернатора Одеси Міхеїла Саакашвілі «Рух нових сил».

Як передає кореспондент QHA, церемонія об'єднання партій відбулася в середу у Києві, на оглядовому майданчику біля Верховної Ради.

Виступаючи з трибуни, депутат Дерев'янко заявив, що реформаторські сили, які бажають змінити країну, діють окремо, але протистояти корумпованому режиму в таких умовах практично нереально.

— Ми виконуємо волю українців в тому, щоб об'єднатися для перемоги і розвитку України. Реальні зміни зроблять тільки нові люди, нові обличчя, сказав він.

При цьому Дерев'янко навів як приклад Міхеїла Саакашвілі, під керівництвом якого Грузія змінилася майже до невпізнання:

Пострадянська країна при ньому стала сучасною, європейською... Торгуватися з олігархами нема коли  Україна стане одним з лідерів у Європі за темпами економічного розвитку.

Вступна промова Міхеїла Саакашвілі була стриманою, але не без звинувачень на адресу чинної влади. Він заявив, що до «Руху нових сил» вже приєдналися 9 мерів українських міст та 500 депутатів місцевих рад.

Ось Верховна Рада, сказав Саакашвілі, вказуючи рукою на будівлю парламенту.  І вже 25 років з цієї будівлі «розводять» український народ.

За його словами, об'єднані партії домагатимуться дострокових парламентських виборів в Україні.

Якщо до влади прийде більшість, що представляє справжню Україну, за тиждень можна зняти депутатську недоторканність, за місяць прийняти необхідні закони і пересаджати всіх корупціонерів за півроку. Максимум через рік розпочнеться велике економічне зростання України, стверджує лідер «Руху».

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі презентував у Києві політичну ініціативу «Рух нових сил» 26 листопада 2016 року. Тоді він закликав негайно призначити позачергові вибори до Верховної Ради. Присутній на мітингу народний депутат Сергій Лещенко говорив, що у разі дострокових виборів політична сила «Демократичний альянс» може об'єднатися з «Рухом» Саакашвілі, що закликає до об'єднання всі українські партії, створені в період Майдану.

QHA