КИЇВ (QHA) -

Окупанти в Криму не впевнені, що зможуть забезпечити високу явку виборців під час виборів президента Росії і збирають трудових мігрантів, щоб вони проголосували під виглядом кримчан. Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

— Вони вже проводять роботу з мобілізації трудових мігрантів, збирають людей, які працюють на терміналі Сімферопольського аеропорту, на будівництві військової дороги Таврида, людей такої, скажімо, неслов'янської зовнішності. Їх теж будуть використовувати на виборах, щоб сказати, що це місцеві прийшли на вибори, — зазначив він.

Чубаров підкреслив, що підконтрольні Кремлю кримські ЗМІ вже готують сюжети на день виборів.

— Стосовно того, про що нас інформують — вже зранку крутитимуть сюжети, як нібито люди в дуже такому доброму настрої, з великим бажанням приходять на дільниці, — повідомив він.

За його словами, окупанти готуються знімати відео з представниками різних національностей в національних костюмах, які мають прийти на вибори і легітимізувати їх.

— Будуть показувати людей в національних костюмах, болгар, німців, а ось тут кримські татари, а ось українці у вишиванках, ось ці сюжети всі готуються, — повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу.

Раніше Чубаров заявив, що окупаційні російські власті в Криму різними способами намагаються підвищити явку на президентських виборах, у тому числі, і з боку кримських татар. За його словами, для того, щоб зігнати на виборчі дільниці кримських татар, окупанти підключили спецслужби.

Відзначимо, глава РФ Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

Джерело: 112 Україна

QHA