ЛОНДОН (QHA) -

Великобританія стурбована рівнем корупції в Україні.

Про це британський міністр закордонних справ Борис Джонсон заявив польському агентству PAP напередодні свого візиту в Росію. За словами Джонсона, незважаючи на прогрес у проведенні реформ, корупція в Україні все ще залишається ключовою проблемою.

— Зміни в Україні це тривалий процес, проте слід визнати: країна досягла великого прогресу. За минулий рік було проведено більше реформ, ніж за попередні 25. Однак попереду багато роботи: ми стурбовані рівнем корупції і деякими аспектами управління в Україні. Ми працюємо з українським урядом, даючи поради і підтримку, пояснив він.

Джонсон нагадав, що минулого року він разом з міністром закордонних справ Польщі Вітольдом Ващиковським відвідав Україну, "щоб показати свою солідарність і повну підтримку суверенітету, цілісності і незалежності країни".

Ми все ще працюємо над тим, як просувати реформи в країні, і ми з Вітольдом вважаємо, що ключове завдання дати українцям реальне відчуття, що плюралістичне, демократичне і засноване на вільному ринку рішення принесе їм реальну користь, на відміну від підходу по той бік кордону, наголосив він.

Раніше депутат Бундестагу від правлячої Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Норберт Реттген розкритикував президента України Петра Порошенка за недостатні зусилля у боротьбі з корупцією. Про це німецький політик, який є експертом у закордонних справах у партії Ангели Меркель, заявив у коментарі виданню Bild.

QHA