КИЇВ (QHA) -

Міністерство економічного розвитку і торгівлі відмовляється накладати санкції на титанову компанію Дмитра Фірташа "Юкрейніан Кемікал Продакс", яка, на думку прокуратури, поставляє ільменітову руду до окупованого Криму, йдеться в розслідуванні програми "Слідство.Інфо".

У минулому році журналісти оприлюднили схему поставок ільменітової руди на завод Фірташа, який знаходиться в окупованому Криму, згідно з якою, найімовірніше, руда доставлялася на завод "Кримський титан" Дмитра Фірташа.

Як зазначається, після виходу в ефір розслідування військовою прокуратурою України було порушено кримінальне провадження.

Однак, незважаючи на кримінальне провадження та резонанс навколо цієї теми, схема поставок сировини на "Кримський титан" продовжила успішно діяти протягом всього 2016 року.

Прокуратура попросила МЕРТ накласти санкції на компанії Дмитра Фірташа "Юкрейніан Кемікал Продакс", у минулому — закрите акціонерне товариство "Кримський титан", оскільки за документами вони функціонують законно, і українські правоохоронці не мали підстав ні для арешту суден або капітанів, ні для залучення до відповідальності судновласників.

Однак Мінекономіки так і не наклало санкції на компанію Фірташа і не внесло його кримський актив до "чорного списку", а чиновники міністерства назвали прохання прокурорів «недостатньо переконливим».

ФОТО: інтернет

QHA