БЕРЛІН (QHA) -

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель серйозно стурбована зневагою режиму припинення вогню від проросійських бойовиків на Донбасі та атаками на Авдіївку, яка призвела до загибелі українських військовослужбовців. Відповідну заяву глава німецького уряду зробила на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенко у Берліні.

— Сьогодні ми будемо говорити і про Мінські домовленості. Мені відомо, що режиму припинення вогню практично не існує, знову гинуть солдати. Ми постараємося дипломатичним шляхом домогтися реалізації Мінських угод. Ми будемо домагатися миру в Україні, стабільності та відновлення територіальної цілісності України.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, військовослужбовці України вдень 29 січня відбили другий за добу напад російсько-терористичних військ ОРДЛО на Авдіївку. Внаслідок проваленої атаки сепаратистів з'явилася новина про те, що разом із групою російських найманців був убитий командир батальйону «ЗС ДНР» Іван Балакай, що воює в складі терористів під прізвиськом «Грек».

QHA