АМСТЕРДАМ (QHA) -

Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив російським журналістам, що з України його видворили на приватному літаку співробітники охорони президента України Петра Порошенка і депутата Ігоря Кононенка.

За його словами, ці люди "прикидалися українськими прикордонниками".

— Скрутили руки, чомусь наділи на голову якусь кепку, щоб я не бачив нічого. Причому (люди, які видворяли) прикидалися українськими прикордонниками, хоча це була особиста охорона (президента України) Порошенка і співробітники охоронної компанії, якою володіє бізнес-партнер Порошенка (Ігор) Кононенко, — зазначив він.

За словами політика, на в'їзді до Польщі поляки формально поставили питання: чи не просить він політичного притулку.

— Моя відповідь була — ні. Я міг перебувати на польській території 15 днів, але одразу переїхав до Голландії і отримав там посвідчення особи, яке дає право працювати і пересуватися Європейським Союзом, — зазначив Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, у Польщі його зустріли депутати Сейму, керівництво Міністерства внутрішніх справ, держсекретар Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, вчора QHA повідомляло, що 18 березня прихильники екс-президента Грузії і колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі проведуть чергову акцію протесту.

Джерело: Медуза

QHA