КИЇВ (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що Меджліс вимагатиме заборони діяльності російських організацій в Україні.

Про це він повідомив на прес-конференції у Києві.

— Наступного тижня я буду ставити перед моїми колегами питання а що у нас тут, в Україні, робить "Росспівробітництво" і афільовані з ним організації? Чому у нас присутні російські організації, чому ми не можемо їх просто закрити законом або іншими рішеннями? Це, до речі, питання до Міністерства закордонних справ, сказав Чубаров.

Він зазначив, що якщо уряд не підтримає Меджліс у цьому питанні, він звернеться до політиків.

QHA раніше повідомляло, що Рефат Чубаров вважає, що вирок, винесений "судом" в Сімферополі заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову у вигляді 2 років утримання в колонії-поселенні  чергове свідчення посилення репресій проти кримськотатарського народу, що проводяться окупаційною владою Криму.

Нагадаємо, ФСБ по Криму 12 травня 2016 року порушила проти Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклики в ефірі телеканалу ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації.

QHA