МОСКВА (QHA) -

Мати російського окупанта Віктора Агєєва, якого засудили до 10 років в'язниці за участь у терористичній організації на Донбасі, закликала президента США Дональда Трампа звільнити її сина та посприяти обміну полоненими між РФ і Україною.

У своєму відеозверненні Світлана Агєєва просить також керівників країн–учасниць "нормандської четвірки" — Німеччини і Франції — "знайти спосіб" звільнити її сина.

— Готується другий раунд обміну. Нехай усі повернуться додому. Матері українців чекають своїх синів: Олега Сенцова, Стаса Клиха, Павла Гриба та інших. Як і я чекаю мого сина Віктора, — сказала вона.

Таке ж звернення Агєєва записала і до президента РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, захист Віктора Агєєва оскаржив вирок суду і сподівається, що повторний розгляд справи російського військового відбудеться вже у середині березня.

Адвокат просив зняти з Агєєва звинувачення у терористичній діяльності і перекваліфікувати на участь в незаконних збройних формуваннях. Він вважає термін у 10 років занадто великим для свого підзахисного.

Нагадаємо, Агєєв був затриманий влітку 2017 року у складі російсько-терористичної диверсійно-розвідувальної групи на території Новоайдарського району Луганської області. Агєєву інкримінували участь у бойових діях на стороні самопроголошеної «ЛНР», а також незаконне зберігання і носіння вогнепальної зброї та боєприпасів.

QHA