КИЇВ (QHA) -

У своєму відкритому зверненні Наталія Володимирівна Балух розповіла про кричущі факти переслідування її сина за проукраїнську позицію протягом трьох років з моменту окупації Криму Росією, про те, як проти Володимира була грубо сфабрикована кримінальна справа і в результаті було винесено вирок за злочини, яких він не чинив.

— Я, Балух Наталія Володимирівна, звертаюся до Вас із гірким материнським проханням і з закликом до розсудливості та порядності!

Я думаю, Вам відомо, бо це ні для кого не секрет, що у Криму розгорнута широкомасштабна кампанія по «боротьбі з тероризмом» або, як кажуть в народі, боротьбі з інакомисленням. Сумніваюся, що терористична загроза у Криму насправді існує, але те, що під виглядом боротьби з тероризмом влада Криму руками працівників ФСБ і МВС розправляються з неугодними їй громадськими діячами та простими громадянами, для мене і нашої сім'ї стало доконаним фактом, — такими словами почала своє звернення мати українського патріота.

Наталія Володимирівна пояснила, що український прапор, за який постраждав її син, він вивісив ще у грудні 2013 року «на знак солідарності з народом України — своїм народом, в його боротьбі з антинародним режимом Януковича».

— Мій син вивісив державний прапор України на будинку своєї цивільної дружини і відмовився його знімати після подій березня 2014 року, незважаючи на погрози з боку тієї ж місцевої влади та силових структур, написала кримчанка.

У своєму відкритому листі Наталя Володимирівна розповіла про те, як грубо і нахабно в її власному будинку і будинку дружини її сина силовики неодноразово проводили незаконні обшуки, а також затримання активіста. Українцю погрожували розправою і намагалися змусити покинути Крим.

— Цілий рік син змушений був судитися, не бажаючи миритися з абсурдними, на 100% брехливими звинуваченнями, висунутими проти нього. Протягом цього року представники місцевої влади та співробітники силових структур неодноразово погрожували моєму синові, заявляючи, що якщо він не зніме прапор і не «забереться» з Криму, до «дострибається» до того, що у нього знайдуть зброю або наркотики і тоді, мовляв, «будемо розмовляти вже інакше»,  сказано у зверненні матері активіста.

Жінка зазначила, що саме «під державним прапором України, який став першопричиною гонінь на сина, на горищі будинку «доблесні» служаки виявили (з третьої спроби!!!) обіцяні раніше боєприпаси».

Наталія Володимирівна твердо впевнена, що її син ні в чому не винен.

За ці 8 місяців стороною обвинувачення так і не були надані до суду докази провини мого сина... Єдиним доказом на постанові про обрання запобіжного заходу значиться наявність у сина паспорта громадянина України!!! Як тут не згадати кадри хроніки з архівів НКВС, де на пожовклих листках «розстрільних» карток часів 32-38-го років у графі «причина смерті» написано «українець», — нагадала мати активіста і додала, що за ґрати її сина запроторили за правду і любов до Батьківщини.

Як повідомляло раніше QHA, начальник ІТТ у кримському селищі Роздольне застосував силу до українського політв'язня Володимира Балуха.

ФОТО: інтернет

QHA