КИЇВ (QHA) -

Учора, 3 грудня, у Києві пройшов "Марш за імпічмент", на який, за різними оцінками, вийшли від 2,5 до 20 тисяч осіб.

Учасники маршу вимагали скасувати депутатську недоторканність, створити антикорупційний суд, затвердити нову виборчу систему, а також прийняти закон "Про імпічмент президента України".

За даними МВС, у марші брали участь близько 2,5 тисячі осіб, проте організатори акції ("Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі) стверджують, що на акцію зібралися близько 20 тисяч осіб.

p>

 

Колишній заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе також упевнений, що правоохоронці та ЗМІ значно занизили кількість учасників акції.

В якості демонстрації масовості події Сакварелідзе опублікував фотографію, яка покликана показати, що на акцію прийшли набагато більше людей, ніж стверджують силовики.

При цьому в самому "Русі нових сил" стверджують, що мітингувальників було набагато більше — 20 тисяч.

За твердженням екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, даний марш є наймасовішим мітингом в Україні з часів Революції Гідності.

Нагадаємо, марш стартував учора, 3 грудня, у столичному парку імені Тараса Шевченка.

Люди під час ходи вигукували: "Імпічмент, імпічмент..!", "Вставай!", "Банду геть!", "Слава Україні — Героям слава!" та інше. Вони тримали в руках прапори України, Грузії, червоно-чорні прапори та іншу символіку.

Відзначимо, раніше Саакашвілі заявив, що Україні потрібна нова влада і новий уряд, який він готовий очолити. Також політик заявив, що має намір «чекати відповіді влади» до 3 грудня.

QHA