ВАШИНГТОН (QHA) -

Колишній керівник передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт володіє трьома паспортами США, кожен під різним номером. Повідомляється, що за останній рік він відвідав Дубай, Канкун, Панаму, Гавану, Шанхай, Мадрид, Токіо, острів Гранд-Кайман, Кіпр.

Також Манафорт повідомив, що його активи виросли з 19 млн доларів у квітні 2012 року до 136 млн доларів у травні 2016 року.

Його діловий партнер Рік Гейтс, у свою чергу, відкрив 55 рахунків у 13 фінансових установах, у тому числі в Англії та на Кіпрі.

Раніше стало відомо, що Манафорт і Рік Гейтс були випущені під домашній арешт після внесення застав у розмірі 10 млн і 5 млн доларів відповідно.

Пол Манафорт в Україні фігурує в двох кримінальних справах.

Нагадаємо, колишньому раднику президента Трампа Полу Манафорту і його діловому партнеру Ріку Гейтсу пред'явили звинувачення за 12 пунктами.

Вказується, що Манафорт і Гейтс розгорнули в США лобістську діяльність на кілька мільйонів доларів «за вказівкою колишнього президента України Віктора Януковича і «Партії Регіонів». Відзначається, що підозрювані отримали «десятки мільйонів доларів».

Раніше повідомлялося, що Пол Манафорт особисто прийшов здаватися до Федерального бюро розслідувань США.

Джерело: CNN

QHA