КИЇВ (QHA) -

Прокурор Автономної республіки Крим Гюндуз Мамедов розповів про результати своєї роботи за рік перебування на даній посаді. Він представив їх на прес-брифінгу у Києві 22 серпня, передає кореспондент QHA.

Так, у прокураторі АРК на сьогодні знаходиться 1300 кримінальних проваджень, а середнє навантаження на прокурора становить 100 проваджень.

— У нас два пріоритетних напрямки розслідування військові, і розслідування злочинів проти основ національної безпеки, розповів Мамедов.

Крім того, зараз здійснюється 150 кримінальних проваджень за фактами порушення прав і свобод людини і перевіряється більше 50 фактів порушення прав і свобод журналістів. Були розпочаті провадження щодо розкрадання культурних цінностей, зокрема незаконне ввезення в анексований Крим з Маріуполя 52 картин на 1 млн 324 тис. доларів.

Також за фактом порушень порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму і виїзду з неї відкрито 28 кримінальних проваджень, серед яких порушення повітряного простору було зафіксоване понад 100 тисяч разів, а незаконний заход суден у закриті порту Криму — 644 рази.

ФОТО: інтернет

QHA