ПАРИЖ (QHA) -

Президент Франції Еммануель Макрон відзначив давні відносини між Україною та Францією, згадавши Анну Ярославну (Київську).

Про це він сказав під час спільного брифінгу з президентом Петром Порошенком 26 червня, пише «Українська правда».

— Ми дуже детально говорили про наші двосторонні відносини, про ситуацію в цілому. Перш за все, повинен сказати вам, що між нашими країнами дуже давні відносини, дуже глибока історія. І ви цьому присвятили деякий час сьогодні, щоб віддати належне Анні Київській. Ви показали, наскільки важлива ця історія ХІ століття, дуже давня, наскільки глибоко вкорінені наші давні стосунки.

Макрон також висловив думку, що Україна та Франція мають більше працювати через адміністративне партнерство і через сектор бізнесу.

Нагадаємо, 29 травня під час зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном Володимир Путін заявив, що французько-російські відносини почалися у 1051 році з одруження дочки князя Ярослава Мудрого, «російської» Анни Ярославни з Генріхом I.

Як повідомляло QHA, 30 травня Петро Порошенко відповів на пропагандистські промови президента РФ Володимира Путіна з приводу походження Анни Київської.

ФОТО: ТСН

QHA