ПАРИЖ (QHA) -

Кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон заявив, що Європейський Союз повинен бути реформований, інакше його чекає FREXIT — вихід Франції зі складу ЄС. Про це він заявив в інтерв'ю BBC.

— Я — проєвропейський політик, під час цих виборів я постійно захищав європейську ідею та європейську політику, так як я вважаю, що це надзвичайно важливо для французів і для того, яке місце наша країна займає в процесі глобалізації... Подальша розбалансованість у роботі ЄС неприпустима... І я не хочу цього. Тому що на наступний день у нас буде Frexit, — заявив лідер першого туру виборів президента у Франції.

Нагадаємо, ще у січні нинішнього року подібні заяви робила й інший кандидат на французьких виборах — Марін Ле Пен. За її пропозицією, FREXIT імовірний, якщо будуть провалені її переговори в якості лідера Франції з лідерами ЄС про «національний напрям політики» у питаннях законотворчості та економічної політики Європи.

За підсумками першого туру президентських виборів у Франції, що пройшов 23 квітня, Еммануель Макрон набрав більше 23% голосів виборців, Марін Ле Пен — трохи більше 21%.

ФОТО: інтернет

QHA