ПАРИЖ (QHA) -

Сьогодні, 16 березня, президент Франції Еммануель Макрон проігнорував російський стенд на Паризькому книжковому салоні через солідарність з Великобританією у питанні про отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Про це сам президент заявив журналістам після відвідування книжкового салону.

— Я вирішив не відвідувати офіційний стенд Росії ... на знак солідарності з нашими британськими друзями, — зазначив Макрон.

За його словами, інакше він вчинити не міг, це стало його відповіддю на «агресивні дії РФ» у відношенні до Британії.

Він також вказав на те, що вважає важливим продовжувати діалог з представниками інтелігенції, художниками, громадянським суспільством в Росії.

Нагадаємо, Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля. 23 російських дипломата мають протягом тижня залишити країну. Про це позавчора, 14 березня, під час виступу перед парламентом заявила прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей.

5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

Джерело: Europe1

QHA