МІНСЬК (QHA) -

Успіх переговорів з приводу врегулювання ситуації на Донбасі не залежить від місця їхнього проведення. Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей.

— Варто нагадати не Білорусь напрошувалася як майданчик для проведення переговорів по Україні, а керівники країн Нормандської четвірки звернулися з проханням до президента Олександра Лукашенка прийняти у себе учасників зустрічей з врегулювання українського конфлікту, зазначив він.

Макей заявив, що Білорусь «за лаврами миротворця не женеться», проте зацікавлена ​​у вирішенні конфлікту на Донбасі.

 Навряд чи щось залежить від місця проведення переговорів. Переговори по Україні можна перенести хоч в Антарктиду, якщо буде впевненість у їхньому успіху, вважає він.

Нагадаємо, заступник директора з міжнародних питань Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Михайло Самусь заявив, що закон про реінтеграцію Донбасу змінить матрицю врегулювання конфлікту на користь України і саме тому Росія вдається до тиску на Захід і Україну, щоб не допустити його прийняття .

QHA повідомляло, що 18 січня Верховна Рада України прийняла закон про деокупацію Донбасу, в якому Росію визнали країною-окупантом. «За» проголосували 280 народних депутатів.

QHA