ОДЕСА (QHA) -

Андрій Макаревич у розмові з українськими журналістами в Одесі заявив, що вважає всі судження на тему історичної територіальної приналежності Криму «марною демагогією»

— ...Крим був і грецький, і візантійський, і генуезький, і турецький. І чиїм він тільки не був. І давайте зараз всі ці права будемо відновлювати, сказав співак.

Разом з тим, Макаревич не підтвердив деякі чутки зокрема про те, що артист нібито втратив бізнес у Криму внаслідок того, що півострів став частиною Російської Федерацією.

За словами самого Макаревича, він жодного разу не займався підприємницькою діяльністю у Криму. Так, лідер «Машины времени» запевнив, що не має найменшого відношення до випуску «поганого вина» під назвою «Андрій Макаревич» — створенням такого напою промишляють «шахраї», сказав він.

Нагадаємо, QHA писало, що лідер групи «Машина времени» Андрій Макаревич в ефірі ТК «Дождь» оголосив себе банкрутом і повідомив, що після завершення судових процедур залишить Росію.

Раніше Макаревич написав вірш у відповідь на претензії частини публіки — мовляв, рокер став нецікавий і втратив «політичний кураж».

Джерело: Укроп

QHA